-
Витратні матеріали для гальваніки -
Устаткування гальванічне -
Теплоелектронагрівачі та блоки контролю температури для гальваніки Обладнання хімічної металізації Обладнання аквапринт -
Розчини для хімічної металізації
Блок реверсивного перемикання струму 30V/30A
| |||
Блок реверсного перемикання 30V/30A призначено для зміни напрямку струму за під'єднаного навантаження. Застосовується у зв'язці з джерелом живлення в гальваніці для досягнення належної якості осаджуваного покриття. Переваги блоку: невеликі габарити, цифрова індикація часу роботи таймерів, можливість автоматичного і ручного перемикання як прямого, так і реверсного (зворотного) струму надають сервісні зручності в роботі з блоком.
Блок реверсного перемикання струму дає змогу керувати напрямком струму як у ручному, так і автоматичному режимі: Блоки реверсивного перемикання: Технічні характеристики:
| |||







